In de zomermaanden is er één keer per maand een spreekuur voor mensen die advies willen over planten, (moes)tuinieren, plantenziektes en tuininrichting. Het accent ligt op inheemse plantensoorten.
Meld je vooraf aan met je vraag/vragen door een mail te sturen naar:
Elk spreekuur heeft een thema:
24 mei, 13.30 – 15.30 uur: thema combinaties van planten
Welke planten kun je het beste combineren, welke planten trekken insecten aan, welke planten voor in de zon of schaduw?
Al dit soort vragen kan je stellen aan Jeroen Warmerdam.
21 juni, 13.30 – 15.30 uur: thema moestuinieren 
Vragen over bemesting, weren van slakken, beschermen tegen vogels, wanneer zaaien, hoe krijg ik de beste oogst, hoe kan ik tomaten rijp krijgen als ze buiten staan, etc.
Al dit soort vragen kan je stellen aan Hilde Vossen.
23 Augustus, 14.00 – 16.00 uur: thema tuininrichting en combinatie van planten
Waarom doen bepaalde planten het niet op die plek (neem een foto mee), hoe kan ik mijn tuin speels inrichten, hoe kan ik mijn tuin klimaatbestendig inrichten (opvang regenwater, wat kan ik i.p.v. tegels in de tuin leggen, onderhoudsvriendelijke tuin, hoe kom ik van het mos af) etc.
Al dit soort vragen kan je stellen aan Jeroen Warmerdam.
